•  

  •  

  • test

O nas

Firma Gaz Pimel jest firmą zajmującą się dystrybucją gazu butlowego. Od momentu powstania naszej firmy wiedzieliśmy czym będziemy i czym chcemy się zajmować. Napełniamy butle gazowe, a także sprzedajemy propan-butan. Siedziba naszej firmy znajduje się w Wapnicy, z pocztą w Międzyzdrojach. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy: hotele, ośrodki turystyczne z terenu Międzyzdrojów, Wolina i okolic.

Naszą podstawową działalnością jest sprzedaż gazu. Bardzo dużą wagę przykładamy do jakości zarówno świadczonych przez nas usług jak i gazu, który dostarczamy.

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego szczególną wagę przykładamy do tego, by w naszej firmie czuł się dobrze i był traktowany z należytym szacunkiem, dlatego też naszych pracowników cechuje wysoka kultura osobista.

Staramy się zapewnić jak najszybszą i fachową obsługę. Na równi z zadowoleniem Klienta stawiamy jego bezpieczeństwo, dlatego też nasze butle są w stu procentach sprawne technicznie i posiadają bezpieczne, plombowane zawory. Cieszymy się dużym zaufaniem. Gaz dostarczany przez nas jest najwyższej jakości i spełnia wszystkie obowiązujące normy. W trakcie procesu napełniania wszystkie butle są poddawane szczegółowej kontroli jeśli chodzi o ich szczelność i stan techniczny. Oczywiście posiadają ważną legalizację.

Cylinders with the compressed gases on a white background